Bodymax – Suplementy pełne witamin i minerałów dla każdego

Bodymax PlusOrganizm każdej osoby funkcjonuje w odpowiedni sposób, jednak tylko wtedy, kiedy otrzymuje odpowiednią dawkę witamin oraz minerałów. Od wiosny do późnej jesieni niezbędne składniki odżywcze dostarczane są ze świeżych i sezonowych produktów, jednak zimą należy wspomagać się odpowiednimi suplementami. Na co jednak warto postawić? Bardzo dobrym wyborem jest preparat Bodymax Plus lub Bodymax 50+, które zawierają kompleks niezbędnych składników. Czym jednak charakteryzują się te dwa suplementy?

Bodymax Plus

Preparat Bodymax Plus zawiera kompleks witamin oraz minerałów, który wzbogacony został o standaryzowany wyciąg z żeń-szenia. Stosowanie Bodymaxu Plus wskazane jest wszystkim tym osobom, które zmagają się z niedoborami składników mineralnych i witamin a regularne spożycie tego suplementu pomaga wzmocnić cały organizm.

Bodymax 50+

Preparat ten przeznaczony jest do stosowania osobom, które ukończyły 50 rok życia, ponieważ zawiera nieco inne proporcje składników odżywczych przeznaczonych dla nieco starszych zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednio dobrane składniki wspomagając pracę narządów wewnętrznych, a także ochraniają organizm przez różnego rodzaju chorobami oraz nieprzyjemnymi dolegliwościami. Aby jednak przyjmowanie tego preparatu było skuteczne, tabletki należy łykać zgodnie z zaleceniami znajdującymi się na ulotce zamieszczonej do opakowania przez co najmniej 2-3 miesiące.