Colon Pack – zalety stosowania

Colon Pack to całkowicie naturalny produkt przeznaczony do kompleksowego oczyszczania organizmu z toksyn, pasożytów i złogów. Nie da się uniknąć zanieczyszczenia organizmu, więc rozwiązaniem jest jego detoksykacja.

Co to jest Colon Pack?

To zestaw trzech ziołowych produktów (Parasine Plus, CoFiber, Naturalna Herbatka Oczyszczająca), które wzajemnie się uzupełniają i kompleksowo oczyszczają organizm. Efektem jest lepsze samopoczucie i większa odporność organizmu. Ustępują objawy typowe dla zakwaszonego organizmu, czyli zaparcia, wzdęcia, zgaga, uczucie zmęczenia, brak energii.

Jak stosować Colon Pack?

Oczyszczanie organizmu należy przeprowadzać dwa razy do roku przez okres jednego miesiąca. W przypadku pasożytów kurację należy przedłużyć na kolejne 3 miesiące.

Każdy preparat można stosować oddzielnie, ale najlepsze efekty przynosi ich równoczesne stosowanie. Schemat stosowania jest prosty:
• Parasine Plus – zawsze rano, 30 minut przed śniadaniem,
• CoFiber – 15 minut później, także przed śniadaniem,
• Naturalna Herbatka Oczyszczająca – wieczorem, przed położeniem się spać.

Szczegółowe dawkowanie podane jest przez producenta na opakowaniach. Nigdy nie powinno się przekraczać zalecanych dawek.
Skutki uboczne

Każdy produkt stosowany w detoksykacji organizmu wywołuje skutki uboczne. W przypadku Colon Pack są to głównie częste wypróżnienia. Efektem jest usunięcie z organizmu toksyn i złogów zalegających w jelitach.