Dla kogo maski przeciwpyłowe?

maseczka przeciwpyłowaOddychanie zanieczyszczonym powietrzem nie służy nikomu. Jakość powietrza co roku dramatycznie się pogarsza w sezonie zimowym, kiedy gospodarstwa domowe ogrzewane są piecami złej jakości. Sytuacja pewnie nieprędko się poprawi, a alarmy smogowe co rusz będą informować o stężeniu szkodliwych substancji w powietrzu.

Maseczka przeciwpyłowa

Jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, którzy obawiają się oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Zbudowana jest z kilku cienkich warstw i posiada wbudowany filtr z węglem aktywnym. Dzięki takiej konstrukcji maseczki przeciwpyłowe są w stanie zatrzymać niemal wszystkie znajdujące się we wdychanym powietrzu zanieczyszczenia.

Zalety masek przeciwpyłowych

Maski antysmogowe posiadają wiele zalet, dzięki czemu z pewnością w najbliższym czasie staną się bardzo popularnym produktem. Do niedawna trudno było je spotkać na ulicach, obecnie nosi je coraz więcej osób.

Maski przeciwpyłowe:

-doskonale nadają się dla alergików, zwłaszcza w okresie nasilonego pylenia rośli. Zatrzymują alergeny, umożliwiając wrażliwym osobom codzienne spacery.
-są produktem, w który powinni się zaopatrzyć mieszkańcy większych miast, gdzie zazwyczaj jakość powietrza jest najgorsza
-przeznaczone są także dla osób pracujących na świeżym powietrzu lub czynnie uprawiających sport.
-są wygodne w codziennym użytkowaniu, dzięki odpowiedniej budowie nie utrudniają wykonywania żadnych czynności, można w nich całkiem swobodnie oddychać.