Zastosowanie produktu Zenella Med

Wśród preparatów polecanych dla kobiet w czasie infekcji intymnych w szczególności można wymienić produkt taki jak Zenella Med. Są to tabletki dopochwowe o bardzo korzystnych właściwościach.

Opis produktu


Zenella Med to wyrób medyczny, który ma bardzo pozytywny wpływ na przebieg infekcji intymnych u kobiety, a zwłaszcza tych na tle bakteryjnym. W składzie produktu można wymienić składniki aktywne o właściwościach hamujących rozwój wszelkiego rodzaju patogenów, które mogą powodować bardzo niekorzystne objawy w obrębie narządów intymnych. Najczęściej u kobiet pojawiają się wszelkiego rodzaju infekcje bakteryjne, które stanowią duży problem. Zenella Med wpływa na zmianę pH pochwy, dzięki czemu jest ona mniej podatna na wnikanie bakterii i niekorzystne objawy, które są przez nie spowodowane.

Zastosowanie produktu


Taki wyrób medyczny jak Zenella Med stosuje się w szczególności podczas pojawienia się różnego rodzaju objawów infekcji intymnych. Jednak z powodzeniem można go stosować również profilaktycznie. Dawki podczas leczenia powinny być ustalone przez lekarza. Jednak najczęściej w celach leczniczych zaleca się stosowanie jednej tabletki na noc od siedmiu do dziecięciu dni. Natomiast profilaktycznie tabletki można aplikować raz lub dwa razy w tygodniu i będzie to rozwiązanie optymalne. Tabletki preparatu Zenella Med mają bardzo korzystny wpływ na minimalizowanie odczuwania negatywnych objawów w obrębie narządów intymnych, wśród których można wymienić na przykład świąd lub pieczenie.