Allergocaps

Allergocaps znajdziemy w każdej aptece. Suplement diety jest produktem Herbapol – firmy, która od lat uznaje, że „natura jest najmądrzejsza” i od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości preparaty ziołowe w postaci herbatek, suszy, kropli, nalewek, syropów, a z czasem także kosmetyków i leków. W Allergocaps Herbapol zawarł wyciąg z pachnotki zwyczajnej.

Niezwyczajna roślina

Dziś popularna na całym świecie, rośnie na balkonach, tarasach parapetach. Prawdziwym szacunkiem cieszy się w Azji, skąd się wywodzi i gdzie ludność współczesnych Chin, Japonii i Wietnamu od dawna wykorzystywała i wykorzystuje jej właściwości w kuchni, kosmetyce, lecznictwie. Smak i zapach rośliny, będący kompozycją jabłka, mięty, anyżku, kopru, lukrecji podkreśla smak różnych dań, głównie ryb. Wyciąg z liści lub nasion pachnotki ma działanie przeciwalergiczne, przeciwwirusowe, antybakteryjne i przeciwzapalne. Osoby, które spożywają preparaty zawierające w swym składzie pachnotkę, zauważyły poprawę reakcji organizmu na czynniki drażniące tj. pyłki, kurz, sierść zwierząt, środki chemiczne oraz składniki zawarte w pokarmach, odczuły różnicę podczas oddychania.

Allergocaps – kiedy stosować?

Każda kapsułka Allergocaps z Evita Sklep zawiera 50 mg wyciągu z pachnotki, w związku z tym można dziennie spożyć 3 kapsułki. Każdą kapsułkę należy popić wodą. Allergocaps nie jest lekiem, należy do grupy suplementów diety, a to oznacza, że jego działanie jest jedynie działaniem uzupełniającym i wspomagającym, w żadnym wypadku nie może zastąpić ani prawidłowej diety, ani leczenia. Allergocaps polecany jest osobom, które zmagają się z alergią, astmą, które odczuwają dyskomfort podczas oddychania, które chcą wspomóc pracę układu nerwowego oraz sprawność intelektualną.