Analiza składu Kerabione Booster

Kerabione Booster https://www.aptekagalen.pl/kerabione-booster-30kaps jest suplementem z grupy tych mających dbać o urodę. Jest to środek, który ma oddziaływać na włosy – ma im pomóc w okresie ich osłabienia lub/i nadmiernego wypadania, będącego częstym skutkiem m.in. przeszczepu włosów. Jego skład skoncentrowany jest na substancjach naturalnych. Poprzez przeanalizowanie ich własności można dowiedzieć się, jak sam suplement diety zadziała na włosy.

Witaminy i minerały


Mówiąc dokładniej – witaminy A i E oraz miedź. Wszystkie te trzy substancje są silnymi antyoksydantami, dzięki czemu doskonale zabezpieczają komórki przed różnymi negatywnymi czynnikami – m.in. tymi pochodzącymi ze środowiska. Ponadto taka miedź zapewnia właściwą pigmentację włosów, a witamina A przy okazji świetnie nawilża skórę od środka.

Kwasy omega-3


One również odpowiadają za działanie nawilżające i głęboko odżywcze. Są niezbędne w przypadku kuracji na wypadające włosy. Czasami to właśnie ich niedobór może prowadzić do różnych problemów z urodą (czy to skórą, czy włosami), ponieważ przeciętny człowiek spożywa zdecydowanie za mało kwasów omega-3, gdyż występują one w nielicznych produktach spożywczych, dlatego warto właśnie przyjmować je z suplementami takimi jak Kerabione Booster.

Dodatkowe substancje


W roli substancji uzupełniających występują dwa związki roślinne – wyciąg z owoców plamy sabałowej oraz olej z nasion wiesiołka dwuletniego. Olej oddziałuje na układ metaboliczny i jest wsparciem dla układu hormonalnego, a z kolei palma sabałowa ma gwarantować odpowiedni wzrost włosów.