Czym wyróżnia się zlew z żywicy epoksydowej?

zlew z zywicy epoksydowej

Zlew z żywicy epoksydowej sprawdzi się w placówkach medycznych i laboratoriach. Są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu dostosujemy je do pomieszczenia. Ponadto, zlew może być wyposażony w odpływ polipropylenowy, jaki ma szereg zalet. Czym odznacza się taki produkt? Jakie ma korzyści? Jakie właściwości są tutaj najważniejsze?

Zlew z żywicy epoksydowej

zlew z zywicy epoksydowejNie bez powodu zlew z żywicy epoksydowej jest tak ceniony na rynku, producenci tworzą coraz ciekawsze modele i wzory, które sprawdzą się w wielu miejscach. Nowoczesne zlewy są odporne na czynniki chemiczne, radioaktywne, termiczne, jak i na zabrudzenia i zaplamienia. Plusem jest odporność na agresywne substancje, jakimi są przykładowo zasady, stężone kwasy, rozpuszczalniki organiczne i inne substancje. Zlew laboratoryjny tego rodzaju jest wykorzystywany głównie w produkcji mebli laboratoryjnych, takich jak:

  • stanowiska do mycia
  • stoły wyspowe
  • stoły przyścienne
  • stoły kończące wyspę

Cechy nowoczesne zlewu z żywicy epoksydowej

Okazuje się, że zlew z żywicy epoksydowej można podklejać pod blat, nakładać na blat, czy też wpuścić w blat, zgodnie z potrzebami. Na uwagę zasługuje szeroka gama kolorystyczna, jaka pozwala dobrać to, co spełni nasze oczekiwania. Pamiętajmy o tym, że zlewy tego typu znajdziemy z powodzeniem w internetowych sklepach, jak ten. Łatwość zamówienia i oszczędność czasu to główne zalety, jakie są związane z zakupami w sieci. Funkcjonalne zlewy z żywicy epoksydowej pozwalają ułatwić pracę i zadbać o czystość każdego dnia.