Gorilla blue – marihuana o właściwościach przeciwzapalnych

gorilla blue

Marihuana ma wiele odmian i właściwie trudno byłoby zabrać wszystkie. Właściwie nie da się stworzyć listy, która by wymieniała wszystkie gatunki tej rośliny. Można jednak wybrać topowe odmiany, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Przykładem takiego wyboru jest gorilla blue, która jest inspirowana dwoma ciekawymi szczepami, znanymi ze swojej mocy i wysokiego poziomu THC.

Wysokiej jakości marihuana gorilla blue – co może wyrosnąć z jej nasion?

gorilla blue

Nasiona gorilla blue powstały w sposób, który daje nam do zrozumienia, że nie jest to roślina, której czegoś brakuje. Jeżeli nie chcesz iść na kompromis w kwestii jakości swojego plonu, zdecydowanie możesz wybrać tego rodzaju nasiona marihuany.

Gorilla blue to hybryda, która powstała z mieszanki dwóch pozostałych szczepów, która są znane ze swojej niezwykłej mocy medycznej i psychoaktywnej. Nasiona gorilla blue posadzone w ciągu 8 tygodni spowodują zakwitnięcię i możliwość zebrania nawet do 500 g kwiatów. Jej efekty skupiają się przede wszystkim na tym, aby pobudzić użytkownika i zapewnić szczęście na co najmniej kilka godzin. W jej przypadku użytkownicy bardzo rzadko skarżą się na jakiekolwiek skutki uboczne, jednak pojawia się niewielka suchość ust i oczu. Charakterystycznym efektem jest duża rozmowność i relaks, który następuje po około 45 minutach od zażycia.

Nasiona gorilla blue – czym mogą zaowocować?

Nasiona gorilla blue powstały w wyniku skrzyżowania oryginalnej odmiany gorilla glue i short blueberry. Obie z tych odmian były bogate w THC na poziomie około 20%, dlatego w tej odmianie również można spodziewać się takiej ilości tetrahydrokannabinolu. Efektem jest roślina, która posiada przyzwoitą ilość kariofilenu, zapewniającego zapach pieprzu i przypraw. ma on właściwości przeciwzapalne, dlatego sprawdzi się u osób, które zmagają się z przewlekłymi objawami stanów zapalnych w swoim ciele.