Jak działa valinger?

tabletki

Valinger to lek dostępny w formie tabletek na potencję. Polecany mężczyznom, którzy mają problem z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Przed zastosowaniem leku należy dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania dotyczącą zasad stosowania i dawkowania leku, a także wystąpienia ewentualnych działań niepożądanych. Substancją czynną leku jest sildenafil (25 mg). Ponadto tabletki zawierają substancje pomocnicze.

Jak dawkować Valinger?

Lek Valinger należy stosować zgodnie z zaleceniami dołączonymi do ulotki albo według wskazań lekarza lub farmaceuty. Najczęściej zaleca się przyjmować jedną tabletkę produktu około godziny przed planowanym współżyciem. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Niewskazane jest stosowanie preparatu częściej niż raz na dobę. Aby lek zadziałał skutecznie, niezbędne jest odczuwanie podniecenia seksualnego. Pierwsze efekty jego działania można zauważyć około 30 minut po zażyciu tabletki. Przyjmowane wraz z obfitym posiłkiem mogą być mniej skuteczne.

valinger

Jak działa Valinger? 

Tabletki Valinger powodują rozkurczanie mięśniówki naczyń krwionośnych znajdujących się w prąciu, co umożliwia prawidłowy napływ krwi do penisa, a tym samym osiągnięcie erekcji oraz prawidłowe utrzymanie wzwodu. Konieczna jest jednak wcześniejsza stymulacja seksualna. Najczęstsze wskazania do stosowania leku to:

  • zaburzenia wzwodu (impotencji) czyli problemu z uzyskaniem albo utrzymaniem wzwodu penisa, co pozwala na odbycie stosunku seksualnego. 

Tabletki dostępne są bez recepty i dostępne do kupienia w większości aptek również tych internetowych np. tutaj.