Jakie są zalety nasion marihuany outdoor?

nasiona marihuany outdoor uprawiane w domu

Konopie to wyjątkowe rośliny, które można wykorzystywać na różne sposoby. Świetnie sprawdzają się do pielęgnacji ciała, łagodzenia stanów lękowych czy nawet tworzenia tkanin. Zamiast ciągle kupować gotowe produkty, warto spróbować samodzielnej hodowli marihuany. W tym celu świetnie sprawdzą się nasiona, które można sadzić na zewnątrz. Jakie są ich zalety i dlaczego warto po nie sięgnąć? 

Nasiona marihuany outdoor – idealne do uprawiania konopii! 

Nasiona marihuany outdoor z PanPestka należy hodować na zewnątrz i dzięki temu, że mają duży dostęp do naturalnego światła, mogą wyrosnąć naprawdę duże. Z jednego krzaka można zebrać nawet kilogram czy półtora kilograma plonów! Co więcej, ich uprawa wcale nie jest taka trudna. Choć potrzebują nawadniania i okazjonalnego nawożenia, to nie są rośliną wymagającą. Ich jedynym minusem jest to, że na zewnątrz można je hodować wyłącznie w sezonie letnim, kiedy będą miały duży dostęp do światła słonecznego. 

hodowla nasion marihuany outdoor

Jakie są zalety nasion marihuany outdoor? 

Pomimo tego, że konopie na zewnątrz można hodować tylko przez jeden sezon w roku, to i tak warto dać im szansę. Nasiona marihuany outdoor mają niezwykle dużo  zalet i są dość proste w uprawie. Dzięki stałemu dostępowi do światła słonecznego nie trzeba obawiać się o ich wzrost, a okazjonalny deszcz ułatwi ich nawadnianie. Rośliny często radzą sobie same i w zasadzie nie trzeba z nimi dużo robić. Plony sadzone na zewnątrz są obfitsze niż w przypadku nasion indoor, a sama uprawa jest tańsza i bardziej ekologiczna.