Lek Maxon Active czy suplementy diety?

MaxON ACTIVE

Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka zarówno mężczyzn w podeszłym wieku, jak i tych, którzy są w młodzi oraz cieszą się dobrym zdrowiem. Z uwagi na to, że problem ten przestaje być tematem tabu, mogą być podejmowane działania w zakresie jego diagnostyki oraz skutecznego leczenia.

Zaburzenia wzwodu – najczęstsze przyczyny

Problemy związane z zaburzeniem wzwodu mogą być związane zarówno z niemożliwością wystąpienia erekcji, jak również z jej utrzymaniem przez czas potrzebny do odbycia zadowalającego stosunku seksualnego. Dolegliwości mogą mieć charakter incydentalny lub przewlekły. W pierwszym przypadku są one zazwyczaj związane z nadmiernym stresem lub spożytym alkoholem. Problemy o charakterze długotrwałym wymagają konsultacji specjalistycznej, ponieważ u ich podłoża mogą znajdować się przyczyny psychogenne lub związane ze współistnieniem innych chorób, w tym choćby cukrzycy czy nadciśnienia tętniczego. Ponadto, zaburzenia erekcji mogą występować na skutek palenia papierosów czy zażywania narkotyków.

Zaburzenia wzwodu – metody leczenia

MaxON ACTIVEW zależności od rodzaju przyczyn dolegliwości podejmowane są odpowiednie metody leczenia, w tym: psychoterapia, zabiegi chirurgiczne lub farmakoterapia. W tym przypadku, w szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są zarówno suplementy diety, jak i leki. Suplementy to preparaty zawierające w swoim składzie składniki pochodzenia naturalnego, które wpływają na poprawę stanu zdrowia pacjenta oraz zwiększają jego wydolność fizyczną. Jednak w przypadku poważnych zaburzeń ich działanie może okazać się niewystarczające i wówczas konieczne jest przyjmowanie leków, na przykład Maxonu Active na erekcję. Preparat Maxon Active zawiera w swoim składzie sildenafil, który powoduje rozluźnienie mięśniówki znajdującej się w naczyniach krwionośnych prącia, wzrost przepływu krwi oraz wystąpienie wzwodu.