Mieszadła magnetyczne z dodatkowym wyposażeniem

Ostatnimi czasy na rynku sprzętu laboratoryjnego pojawiły się w urządzenia, które służą do mieszania substancji różnego typu. Wydawałoby się na pierwszy rzut, że są to produkty o dość jasnej budowie i możliwościach technicznych. Ale jeśli przyjrzymy się specyfikacji niektórych, z nich to zauważymy, że pojawiły się nowe mieszadła magnetyczne, w których można znaleźć ciekawe elementy wyposażenia. Jednym z nich jest cyfrowa waga.

Cyfrowa waga w mieszadle magnetycznym

Wagi cyfrowe pojawiają się w wielu urządzeniach laboratoryjnych. Znaleźć je można na przykład w mieszadłach laboratoryjnych, których Badana jest substancja o niewielkich gramaturze. Najczęściej montowane elementy w mieszadłach laboratoryjnych https://danlab.pl/nasze-produkty/przygotowywanie-prob/mieszadla-magnetyczne/ potrafią dokładnie obliczyć gęstość danej substancji do poziomu 1 litra.

Wagi potrafią pokazać nawet do czwartej części po przecinku. Dzięki temu praca Taki mieszadłem magnetycznym jest bardzo łatwa i Komfortowa. Oczywiście to wyposażenie jest Elementem dodatkowym i nie każdy typ mieszadła magnetycznego je posiada.

Cena mieszadła magnetycznego z cyfrową wagą

Wydawać by się mogło ze cena takiego mieszadła magnetycznego z zamontowaną wagą cyfrową w znacznym stopniu większa jego koszt zakup. Nie zawsze jest to prawda. Ostatnim czasie pojawiło się wiele modeli, które posiadają bardzo dokładne wagi cyfrowe, a koszt samego urządzenia w wersji podstawowej jest niemal identyczny co analogowego mieszadła cyfrowego.

Warto więc zainteresować się z internetowymi ofertami różnego rodzaju firm, które prowadzą sprzedaż tego typu mieszadeł magnetycznych.