Mleko dostosowane do potrzeb dziecka – Bebilon Pepti 2

Gdy mama chce przejść po 6-tym miesiącu na karmienie butelką, nie zawsze ten proces jest przyjemny i lekki. Czasami bowiem u dziecka pojawiają się różne alergie, które nie pozwalają na „gładkie” przyjmowanie dostępnych w sklepach mieszanek. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedź poniżej.

Konsultacja z lekarzem lub położną


Wszelkie nieprawidłowości u dzieci – obowiązkowo należy konsultować z lekarzem malucha. Wszelkie dolegliwości brzuszkowe, brak apetytu, zaczerwienienia na twarzy i inne niepokojące sygnały mogą świadczyć o nietolerancji dziecka na białko krowie, uczulenie na soję lub problemy z przyswajaniem laktozy. Wówczas lekarz po przebadaniu dziecka i szczegółowe rozmowie powinien doradzić mamie odpowiedni produkt dla dziecka.

Bebilon Pepti 2


Mleko Bebilon Pepti 2 to jeden z najbardziej polecanych produktów na przedstawione wyżej dolegliwości, który można podawać dzieciom już po 6-tym miesiącu życia. Co ciekawe, stosują go także osoby dorosłe, które nie mogą spożywać mleka z tych samych powodów co dzieci. Mleko Bebilon Pepti 2 zawiera wszystkie cenne składniki, minerały i witaminy, które są niezbędne w tych początkujących miesiącach życia. W składzie znaleźć można bowiem: maltodekstrynę, hydrolizat białka serwatki z mleka, wapń, olej rybi, potas, magnez, chlorek choliny oraz różnego rodzaju witaminy. Wszystko jest tak precyzyjnie dobrane, by dziecko rozwijało się prawidłowo i zdrowo.