Najważniejsze zalety Northern Light

marihuana

Istnieje niewiele odmian tak popularnych, jak Northern Light. To jeden z najbardziej znanych szczepów, jaki dominuje na rynku już od wielu lat. Jest to czysta indica, jaka bazuje na żywicznych topach, wysokiej odporności w fazie wzrostu i szybkim okresie kwitnienia. Z tego względu ta odmiana jest doceniana przez użytkowników rekreacyjnych, hodowców i pacjentów medycznych. Czym cechuje się Northern Light? Jakie ma zalety? W jakich dolegliwościach pomaga? O czym warto wiedzieć?

Northern Light

Najważniejszymi cechami rośliny są:

  • Uzyskanie efektów w postaci relaksu, euforii, radości, senności i kreatywności.
  • Aromat ostry, pieprzowy, ziołowy, kwiecisty i ziemisty. 
  • Pomoc w walce z bólem, brakiem apetytu, depresją, stresem i bezsennością. 

NL to roślina, jaka pochodzi z tubylczych odmian z Tajlandii i Afganistaniu. Czyste geny indica sprawiły, że roślina stała się podstawą do stworzenia innych znanych odmian. 

northern lights

Działanie Northern Light

Większość odmian indica działa na tej zasadzie, że daje relaks. Użytkowanie jest polecane w godzinach wieczornych, zwłaszcza jeśli borykamy się z bezsennością. Jest to jeden z najbardziej czystych szczepów indica, co działa na organizm uspokajająco. Z tego względu Northern Light jest stosowany w łagodzeniu lęku i stresu. Pacjenci wybierają tę opcję podczas leczenia ciągłego bólu. Po zastosowaniu odczujemy głód, dlatego NL jest też wykorzystywany przez osoby, które cierpią na brak apetytu. Ta popularna odmiana marihuany ma szerokie spektrum działania leczniczego, co jest doceniane w wielu krajach. Pamiętajmy, że w Polsce uprawa marihuany jest zabroniona. Natomiast dozwolone jest posiadanie nasion, które można zakupić np. tutaj.