Odmiana marihuany znana na świecie – Power Plant

power plant

Power Plant to odmiana, jaka istnieje na rynku już od 1997 roku. Od razu zyskała uznanie dzięki sporym zbiorom, powalającemu upaleniu i dużej stabilności. Na jakie zbiory można liczyć? O czym trzeba wiedzieć? O czym pamiętać podczas korzystania z marihuany? Co jest najważniejsze?

Marihuana – ważne aspekty

Warto zauważyć, że nasiona marihuany nie mają THC. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając także o uprawie. Pamiętajmy o tym, że nie ma hodowli i uprawy do kolekcjonerskich celów. Nie mamy możliwości hodowania konopi w domu i nabycia topów marihuany w sklepie. Rośliny są w każdym wypadku feminizowane, a nasiona są żeńskie. Trzeba mieć na uwadze to, że w Polsce jest to nielegalne. W krajach, gdzie jest to legalne, Power Plant cieszy się sporym zainteresowaniem. Spotkamy tę odmianę przykładowo w amsterdamskich coffeshopach. 

Power Plant

Już od wielu lat Power Plant dostępna na nasionamarihuany.pl jest cenioną odmianą marihuany. Zapewnia od 500 do 600 gram na metr kwadratowy, co jest sporym plonem. Ponadto, sprawdzi się w uprawie indoor i outdoor. Co do uprawy outdoor, kwitnienie rozpoczyna się późno, a rośliny szybko dojrzewają. Zazwyczaj są gotowe w połowie października. Co do uprawy indoor, kwitnienie rozpoczyna się tydzień po zmniejszeniu świetlnego cyklu. Trwa około 8 tygodni. To roślina bogata w THC, jaka zapewni świeży smak i silne upalenie. Jest ono połączenie z delikatnym paleniem i słodkim posmakiem. Co ciekawe, Power Plant osiąga od 1 do 1,5 metra wysokości, a buds mogą przekraczać 30 cm. To oryginalna klasyczna odmiana, jaka nie jest skomplikowana w uprawie. Docenić warto obfite plony i dużą moc Power plant. 

Nie bez znaczenia jest to, że Power Plant zyskało liczne nagrody na konkursach growerowych. Użytkownicy doceniają przyjemny haj, jaki daje wiele radości. Taka opcja sprawdzi się na spotkaniach towarzyskich, gdzie pragniemy podejmować ciekawe rozmowy ze znajomymi. Od razu zyskujemy poczucie euforii i radości, co przekłada się na dobry nastrój przez długi czas. Power Plant to bardzo ciekawa odmiana.