Unikalna odmiana marihuany – Silver Haze

Silver Haze jest legendarną sativą, jaka posiada na swoim koncie wiele nagród w konkursach. Odbiorcy doceniają jej silne działanie i płodność. Co ciekawe, takie rozwiązanie jest też stosowane w medycynie. Odmiana powstała jako połączenie Skunk z Nirthern Lights i Haze. Dzięki temu szybko zauważyliśmy ogromną popularność Silver Haze. Rosliny uprawiać można w warunkach indoor lub outdoor. Sativa woli rejony o klimatac ciepłych. Czym odznacza się SH? Jakie zalety ma ta odmiana marihuany? O czym warto wiedzieć? Jakie cechy są godne uwagi?

Silver Haze

green-house-seeds-super-silver-haze

nasiona silver haze znaleźć można w sklepie Nasiona Marihuany

Nie jest tajemnicą, że Silver Haze osiąga wysokie plony. Musimy na nie czekać około 10-11 tygodni. W uprawie outdoor osiągnąć można 1500gr/m2, a w uprawie indoor do 800gr/m2. W związku z genetyką, roślina ma specyficzny zapach, jaki trudno jest określić. Przypomina od owocową słodycz i zapach diesla. Co do smaku, jest on pełen ostrych i pieprzowych nut z dodatkiem brzoskwini, co łatwo rozpoznają koneserzy. Silver Haze jest rośliną ze srebrzystymi trichomami, jaka bazuje na długich i klejących topach. Cechą jest silne działanie, jakie nie jest polecane osobom początkującym.

Działanie Silver Haze

Sativa szybko daje intensywny haj, jakie długo się utrzymuje. Działa on pobudzająco na umysł i daje sporo radości. Dodatek indica sprawia, że nasze ciało się odpręży i ukoi skołatane nerwy. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych roślin na całym świecie, jaką docenia wiele osób. Największym osiągnięciem SH jest siedmiokrotne podium na High Cannabis Cup w wielu kategoriach.

Nie zapominajmy o medycznym działaniu Silver Haze. Pozwala ono zwalczyć dolegliwości bólowe, problemy z prawidłowym odżywianiem, torsje, nudności i zmęczenie. Pacjenci doceniają SH, gdyż ma długi czas działanie i wpływa na poprawę kondycji organizmu i mózgu.

W naszym kraju uprawa marihuany jest nielegalna. Nie ma mowy o hodowli do celów kolekcjonerskich, a zakupu topów marihuany nie dokonamy w sklepie. W krajach, gdzie jest to legalne, popularnością cieszy się odmiana Silver Haze.