Veraderm – żel na blizny

Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach. Niestety, nie da się ukryć, iż jest to prawda. Niektóre zdarzenia pozostawiają na ciele człowieka ślad, czasem mniejszy, czasem większy. Na szczęście, dzięki rozwojowi różnych dziedzin nauki, można z powodzeniem korzystać z preparatów medycznych, które przywracają skórze jej dawny, zdrowy wygląd.

Blizna nie jedno ma imię

Przyczyny powstawania blizn mogą być różne. Trądzik młodzieńczy, otarcia, skaleczenia, zabiegi operacyjne. Każda z tych sytuacji może doprowadzić do powstania nieestetycznych zmian na ciele. Jednak oferta dostępnych na rynku preparatów, które skutecznie wspomagają proces regeneracji skóry, jest z biegiem czasu coraz obszerniejsza.

Żel na blizny z apteki

Veraderm żel na blizny (https://www.aptekagalen.pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g) to wysoce skuteczny środek przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Jego silikonowa formuła została opracowana w taki sposób, by jak najszybciej niwelować powstałe na ciele keloidy oraz blizny przerostowe, powstałe w wyniku różnych urazów, także oparzeń. Stosując specyfik taki jak żel Veraderm, można być pewnym, że skóra będzie odpowiednio zaopiekowana.

Specyfik medyczny

Mimo tego, że blizny to problem natury raczej estetycznej, nie można zapominać o przeznaczeniu środka, który będzie na skórze stosowany. Stosując środek Veraderm, należy pamiętać, iż jest to wyrób medyczny i, jak w przypadku każdego tego typu produktu, przed jego użyciem, należy zapoznać się z dołączoną do niego ulotką informacyjną. W związku z silnym działaniem specyfiku najlepiej stosować go pod czujnym okiem lekarza prowadzącego lub skorzystać z pomocy i wiedzy wykwalifikowanego kosmetologa.