Waporyzator Boundless CFX

waporyzator Boundless CFX

Waporyzator Boundless CFX to produkt będący prawdziwym czołgiem przenośnej waporyzacji. Opisywane urządzenie posiada wiele zalet – cechuje się stałą oraz niezmienną produkcją pary, a w jego komorze można umieścić dowolną ilość suszu. Waporyzator Boundless CFX zapewnia satsfakcję podczas każdej sesji oraz jest rozwiązaniem wyjątkowo ekonomicznym. Produkt jest wyposażony w wyświetlacz LED o dużej rozdzielczości. Na nim zostają wyświetlone takie informacje, jak temperatura, stan baterii, czy też czas, jaki pozostał do końca bieżącej sesji. Produkt ma również trzy przyciski, za pomocą których odbywa się sterowanie urządzeniem: Power, Up oraz Down. 

Waporyzacja wysokiej jakości

Produkt, jakim jest waporyzator Boundless CFX (dostępny na Konopny Sklep) posiada pełem zakres zmiany temperatury. Można zmieniać temperaturę co jeden stopień w przedziale od 37 aż do 221 stopni Celsjusza. Daje to pełną kontrolę nad waporyzacją oraz umożliwia wydobywanie czystego smaku na niskich temperaturach. Waporyzator Boundless CFX za pomocą specjalnego alarmu powiadamia także o gotowości do użycia, dzięki czemu nie trzeba co chwilę zerkać na urządzenie.

Zasilanie 

Produkt Boudless CFX jest stworzony w oparciu o innowacyjne technologie także w kwestii zasilania. Urządzenie ładuje się za pomocą kabla USB przez trzy godziny – w porównaniu z innymi produktami z tej półki cenowej jest to bardzo dobry wynik. Bateria ma pojemność 2500 mAH, a jej pełne naładowanie wystarcza na około dziesięć pięciominutowych sesji.

Design i nowoczesność

Waporyzator Boundless CFX to nowoczesny produkt o designerskim wyglądzie. Wyróżnia się on ergonomicznym kształtem, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Produkt posiada także specjalną silikonową powłokę zapewniającą idealną przyczepność i izolację od ciepła wytwarzanego przez urządzenie. Waporyzator Boundless CFX nie wyślizguje się z dłoni i jest bardzo wygodny w obsłudze. Co więcej, do produktu jest dołączona:

– instrukcja obsługi,

– szczoteczka do czyszczenia,

– specjalne narzędzie do ubijania suszu.