Waporyzator Fenix mini – dobry i kompaktowy

waporyzator Fenix mini

W ostatnich czasach na popularności zyskuje waporyzacja, jako alternatywa dla palenia. Jest to ciekawy i przede wszystkim zdrowy trend. Jednak podczas wyboru wapozyzatora można doznać wrażenia pływania w morzu sprzętów do wybrania i porównania. Przed decyzją warto zwrócić uwagę również na uniwersalność oraz przede wszystkim jakość urządzenia.  Jedną z najlepszych opcji do wyboru jest waporyzator Fenix mini. Więcej na temat tego urządzenia poniżej.

Czym charakteryzuje się Fenix mini?

Waporyzator Fenix mini (https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/fenix-mini-waporyzator-do-suszu-konopnego.html) to urządzenie hybrydowe wykorzystujące ogrzewanie kondukcyjne, jak i konwekcyjne. Dzięki komorze grzewczej wykorzystującej te właśnie sposoby ogrzewania można spodziewać się wysokiej jakości produkowanej pary. Fenix mini posiada również wiele innych zalet, należą do nich m.in.:

waporyzator Fenix mini
  • bardzo dyskretny i kompaktowy rozmiar
  • wcześniej wspomniana dobra jakość pary oraz wydajny system grzewczy
  • zakres temperatur od 160 do 220 stopni Celsjusza z możliwością regulacji co do 1 stopnia
  • szybkie nagrzewanie
  • łatwa obsługa urządzenia
  • stosunek jakości do ceny

Niestety wadą waporyzatora jest mało pojemna bateria, jednak dzięki szybkiej prędkości ładowania urządzenia (około 90 minut) słabość ta schodzi na drugi plan.

Czemu wybrać waporyzator Fenix mini?

Urządzenie Fenix mini jest świetnym waporyzatorem na początek przygody z waporyzacją. Możliwe jest dokupienie dodatkowych akcesoriów do waporyzatora, a dzięki regulacji temperatury można eksperymentować z różnymi efektami waporyzacji różnych kanabinoidów czy innych ziół. Urządzenie jest bardzo dobrym wyborem, ma sporo zalet, które przyćmiewają małą wadę w postaci baterii.